Erman GÜNEŞ

A3 Medya Samsun

A3 Medya Samsun

2012 yılında Samsun'da hizmet vermeye başlayan A3 Medya, ''Yeni Nesil Ajansı'' sloganı ile çıktığı bu yolda sağlam adımlarla yürümeye devam ediyor.

A3 Medya ReklamSamsunspor tribünlerinden yakın bir tanıdığım olan Çağdaş Yıldırım'ın kurucusu olduğu A3 Medya reklam ajansını ziyaret etme fırsatı buldum. Okuduğum bölüm dolayısıyla bağlantılı olduğum reklam dünyasının bütün izlerini A3 Medya'da görmek mümkündü. Fakat bu işlerin sadece
A3 Medya Samsunsporgörüntü ile başarmanın mümkün olmadığını da bir çok ajans aracılığı ile somut bir şekilde görüyoruz. Çağdaş Yıldırım'ı yakından tanıdığım için yaklaşık 2 yıllık bir süreçte İstanbul'da katıldığı reklam programlarının ve SEO çalışmalarının da oldukça fazla olduğunu biliyorum. Bu kadar yoğun bir eğitim sürecinden geçmesine rağmen ''Ben sosyal medya uzmanı değilim. Bu işler öyle 2-3 senelik bir çalışmaya olmaz. Ben sosyal medya danışmanıyım.'' Sözleriyle işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.

A3 Medya Reklam SamsunPeki A3 Medya Samsun'da neler yapıyor ? Kurumsal kimlik çalışması başta olmak üzere internet sitesi tasarımı, SEO çalışmaları, Google reklam, toplu SMS, ofset baskı ve promosyon ürünleri gibi reklam danışmanlığının bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Samsun ve çevresinde küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmeler, doğru bir reklam danışmanlığı hizmeti almak isterlerse önereceğim tek adres kesinlikle A3 Medya Reklam Ajansı'dır.

A3 Medya Adresi ve İletişim Yolları:

> A3 Medya İnternet Sitesi
> A3 Medya Facebook Sayfası
> A3 Medya Twitter Hesabı

1 yorum

  1. Mehmet Şenpınar6 Ağustos 2014 22:58

    Samsun'a geldiğimde ilk uğracağım adam :D Allah Utandırmasın

    YanıtlayınSil