Erman GÜNEŞ

Dunkirk'in Fragmanı Yayınlandı!

The Prestige, Interstellar ve The Dark Knight Trilogy (Kara Şövalye Üçlemesi) gibi önemli sinema projelerine imza atan Christopher Nolan'ın yeni filmi Dunkirk'in fragmanı yayınlandı.

Savaş filmleri meraklılarını heyecanlandıran Dunkirk filminde usta yönetmen Christopher Nolan'ın yetenekleri ne şekilde sergilediği merakla bekleniyor.

İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan Dunkerque Tahliyesi olayını konu edinen Dunkirk filminde 2.Dünya Savaşı'nda batmadan önce uzun yıllar boyunca kullanılan French T-47 Class Destroyer adlı gerçek savaş gemisinin kullanılmasının yanı sıra milyonlarca dolar harcanan uçak sahneleri gibi detaylar bulunuyor.

21 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen Dunkirk, Fransa'nın Dunkerque kıyılarındaki İngiliz askerlerinin Alman ordusu karşısında 26 Mayıs 1940 - 4 Haziran 1940 tarihleri arasındaki tahliyesini anlatıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Mark Rylance, Tom Hardy, Kenneth Branagh, Cillian Murphy, Fionn Whitehead, Jack Lowden ve Aneurin Bernard gibi isimler yer alıyor. Ayrıca film çekimlerinin tamamı IMAX kameralar ile gerçekleştiriliyor.

Dunkirk - Türkçe Altyazılı Tanıtım Fragmanı:

Hiç yorum yok

Yorum Gönderme