Erman GÜNEŞ

Toplantı Fotoğrafçısı Ankara

Turkcell C-Lounge Dijital Dönüşüm Toplantısı'ndan.
İş veya arkadaş görüşmeleri amacıyla düzenlediğiniz toplantılarda, fotoğrafçılık hizmeti veriyorum. Ankara toplantı fotoğrafçılığının yanı sıra özellikle geniş çaplı organizasyonlarda tercih edilen Muğla, Antalya, İzmir veya İstanbul gibi illerde de toplantı fotoğrafçılığı hizmeti vermekteyim.

Arkadaş grubu, ilkokul, lise veya üniversite buluşmaları, iş yemeği, iş görüşmesi, iş toplantısı, proje tanıtım toplantısı gibi farklı kategorilerdeki toplantılarınızda fotoğrafçıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Hem anı ölümsüzleştirmek hem de kurumsal bir görüntü çizmek için bu fotoğrafları web sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda yayınlayabilirsiniz.

Toplantı çekimleri için detaylı bilgi aldıktan sonra planlama yapmakta ve organizasyonda bir aksaklık yaşanmamasına adına bütün olumsuzluklar düşünülmektedir. Müşterinin istediği, istediği tarzda ve istediği kadar fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Toplantı fotoğraflarında kriterleri belirleyen, müşteridir.

Toplantılarda çekilen fotoğraflar, en hızlı şekilde dijital olarak teslim edilmektedir. Bunun haricinde CD, DVD, flash bellek, harddisk gibi materyaller aracılığıyla elden veya posta yoluyla da teslim edilebilir. Gerekli görüldüğü taktirde ışık ve kadraj düzenlemeleri yapılır.

Örnek çalışmalarım için Fotoğraflar sayfasını inceleyebilirsiniz. Ankara'da toplantı için fotoğrafçı edinmek için 0541 914 13 35 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Yorum Gönderme